Zaproszenie

Z przyjemnością zapraszamy w imieniu Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego  wszystkich studentów zainteresowanych radiologią na pierwszy Zjazd PLTR, na którym zorganizowana zostanie sesja studencka. Poniżej zamieszczony został list od PLTR z informacjami na temat zjazdu. Jest to fantastyczna okazja by przedstawić swoją pracę w gronie najznamienitszych polskich specjalistów.

Serdecznie zachęcamy do udziału w przyszłorocznym zjeździe.

„Szanowni Państwo

Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprosić Państwa na 41. Zjazd Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, który odbędzie się w dniach 2-4 czerwca  2016 roku w Krakowie.

Jest to z wielu względów niezwykłe wydarzenie, które w tym roku będzie okazją do świętowania  między innymi takich wydarzeń jak 120 rocznica powstania PLTR, 90-lecia wydania pierwszego numeru Polskiego Przeglądu Radiologicznego i 100-lecia wydania publikacji Karola Mayera na temat podstaw tomografii rentgenowskiej.

Z tej okazji, po raz pierwszy zostanie zorganizowana naukowa sesja w czasie której będzie możliwość prezentowania prac studentów wydziału lekarskiego i kierunku elektroradiologii. Specjalnie dla studentów również została przygotowana obniżona cena  zjazdowa, która wynosi 200 zł – w cenie mają Państwo zagwarantowane  przerwy kawowe i  lunchowe,  udział w imprezie zjazdowej, certyfikat  uczestnictwa,  materiały  zjazdowe a także bezpłatny  bilet na komunikacje miejską w Krakowie.

Bardzo serdecznie zachęcamy do czynnego udziału, zwłaszcza, że osoby, których prace zostaną zakwalifikowane do wygłoszenia będą miały zagwarantowany udział bez ponoszenia opłaty zjazdowej.

Wszystkie niezbędne  informacje – również warunki zgłaszania prac – znajdą Państwo na naszej stronie

www.radiologia2016.pl

Prosimy o udostępnienie tej informacji jak największej liczbie studentów.

Serdecznie pozdrawiamy mając nadzieją na spotkanie w Krakowie

Komitet 41. Zjazdu PLTR”

Dodaj komentarz